Kā nokļūt Rīgā, lidojumi uz Rīgu

Lidojumi uz Rīgu

Uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu var atlidot no visām lielākajām Eiropas pilsētām. Lidojumus uz Rīgu piedāvā dažādas aviosabiedrības. airBaltic ir Latvijas nacionālā aviosabiedrība, kas nodrošina lidojumus uz Rīgu no vairāk nekā 25 pilsētu lidostām. Lidosta Rīga ir tikai 10 km attālumā no Albert Hotel Rīgā. Jūs varat atlidot uz Rīgu no 65 dažādām pasaules vietām. Lidojumus uz Rīgu nodrošina 16 dažādas aviolīnijas. Šeit to aviolīniju saraksts, kuras nodrošina lidojumus uz Rīgu, piemēram:

Aeroflot, Czech Airlines, Finnair, LOT, Lufthansa, Norwegian, Ryanair u. c.

Ar prāmi uz Rīgu

Tiešo prāmja satiksmi no Stokholmas Zviedrijā uz Rīgu nodrošina TallinkSilja. Ar sarakstu un cenām varat iepazīties šeit: Stokholma – Rīga

Ar automobili uz Rīgu

Rīgā sākas vairāki nacionālie autoceļi. Via Baltica – Eiropas autoceļš E67 – šķērso Rīgu no dienvidiem uz ziemeļiem. Šis ceļš ir nozīmīgs savienojums starp Baltijas valstīm. Rīga ir 300 km attālumā no Tallinas, Igaunijā, un 260 km attālumā no Viļņas, Lietuvā.

Ar autobusu uz Rīgu

Virkne starptautisku autobusu līniju savieno Rīgu ar Dāniju, Franciju, Vāciju, Norvēģiju, Poliju, Zviedriju, Somiju, Krieviju, Baltkrieviju, Igauniju un Lietuvu. Rīgas Starptautiskā autoosta atrodas dažu simtu metru attālumā no dzelzceļa stacijas. Starp pārvadātājiem, kas nodrošina savienojumu ar Rīgas Starptautisko autoostu, ir Lux Express, Simple Express, Ecolines.

Ar vilcienu uz Rīgu

Nakts vilcieni ar guļamvagoniem savieno Rīgu ar Sanktpēterburgu un Maskavu. Centrālā dzelzceļa stacija (jeb Centrālā stacija) atrodas pašā Rīgas sirdī – dažu minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas centra un no viesnīcas Albert Hotel. Sīkāka informācija par iekšzemes un starptautiskiem vilcienu sarakstiem.

Rīgas Pasažieru stacija – Centrālā stacija – atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas AlbertHotel.Ar vilcienu Rīgā Jūs varat nokļūt no turpmāk minētajām pilsētām.

Book now